6424 SAHARA NOIR TOP
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 6424 |
| Color | BLACK |
| Bundle | 1 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 7 |
| Length | 348cm / 137inch |
| Height | 128cm / 50inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1743kg |